Ve středu 21. září budeme stavět Narnii

19.09.2022
obrázek je ilustrační
obrázek je ilustrační

Zveme děti přibližně ve věku od 6 do 12 let a jejich rodiče na klub Mladí stavitelé, který se bude konat ve středu 21. září 2022. Setkání se koná od 16:30 do 17:45. (na setkání lze přijít i do 30 minut po začátku)

Setkáme v klubovně Církve bratrské v Kulturním a rodinném centru Záhorského (Záhorského 886/4, Barrandov) (modrý vchod) a v případě pěkného počasí můžeme být i krátce na přilehlé zahradě.

Pro děti je připravena celoroční hra na téma Cesta do Narnie (inspirovaná knihami C. S Lewise). V RÁMCI PROGRAMU BUDOU DĚTI STAVĚT LEGO® A DUPLO® STAVBY A STAVEBNICE. Také budeme hrát hry, učit se různé dovednosti a objevovat důležité životní principy prostřednictvím biblických příběhů.

Pro účast na klubu Mladí stavitelé je třeba, aby byli buď rodiče s dítětem přítomní nebo aby rodiče dítě na klub Mladí stavitelé dítě přihlásili přes webový formulář, který je uveden ZDE (budeme pak s přihlášeným dítětem počítat pro pravidelnou účast). 

Církev bratrská v Praze 5
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky