Barrandovský legoklub Mladí stavitelé obnovuje svou činnost od 2. června v Domečku

27.05.2021

Od středy 2. června 2021 obnovujeme činnost barrandovského Legoklubu. Setkávat se budeme ve středy od 16:30 v Domečku - klubovně Církve bratrské v Kulturním a rodinném centru Záhorského (Záhorského 886/4, Barrandov). Do klubovny se dostanete z ulice Záhorského (modrý vchod). Klubovna je v 1. patře. Zvonek Církev bratrská.

Zveme děti i rodiče na klub Mladí stavitelé.

Klub je určen pro děti ve věku přibližně od 6 do 12 let a jejich rodiče. Setkání se budou opět konat od středy 2. června 2021 od 16:30 do 17:45. Přesunuli jsme místo setkání z barrandovské knihovny do Domečku - klubovny Církve bratrské v Kulturním a rodinném centru Záhorského (Záhorského 886/4, Barrandov). Vstup je zdarma.

Budeme pokračovat v celoroční hře Lego agenti, při které děti budou pátrat po nejmocnějším muži světa. V rámci pátrání budou stavět Lego stavby a stavebnice, učit se agentské dovednosti a objevovat důležité životní principy prostřednictvím biblických příběhů. Pro menší děti máme k dispozici i sadu Dupla.

Kapacita setkání je 9 dětí a rodičů celkem. Rodiče mohou děti na klub Mladí stavitelé přihlásit přes webový formulář, který je uveden ZDE.