Noc kostelů 28. května v Domečku na Barrandově hudebně doprovodí Tomáš Najbrt

26.05.2021

Živě můžete sledovat program od 16:15 do 17:45 přes náš YouTube kanál.

V pátek 28. května 2021 zveme děti i dospělé na Noc kostelů, která se bude konat v barrandovské klubovně Církve bratrské Praha 5 - Domečku a v přilehlé zahradě pod širým nebem v Kulturním a rodinném centru Záhorského - Záhorského 886/4, Praha 5.

Program bude probíhat od 16.00 do 19:00 hodin a za dobrého počasí se bude konat celý program v zahradě Kulturního a rodinného centra. Při nepříznivém počasí budeme v Domečku - klubovně Církve bratrské - (modrý) vchod z ulice Záhorského, 1. patro.

Program od 16:15 budete moci sledovat online přes náš YouTube kanál.

Od 16:15 do 17:45 vás čeká pestrý program pro děti i dospělé na téma Stavíme vesmírné legoměsto se stavěním staveb z Lego® stavebnic a kostiček a s písničkami hudebníka a písničkáře Tomáše Najbrta, který písně doprovodí na kytaru, a s dále hrami a biblickým příběhem.

V zahradě budete moci navštívit také křížovou cestu pro rodiny s dětmi.

Pro menší i větší děti bude připraven dárek - dětské Bible ve dvou vydáních podle jejich věku.

Pro každé dítě budeme mít připravenou oddělené Lego® stavebnice a oddělené Lego® kostičky, které děti nebudou sdílet s dalšími dětmi. Budeme také dodržovat 2 m rozestupy a dezinfekci rukou. Každý účastník je povinen mít ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), který brání šíření kapének, v souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví, které upravuje povinnost užití ochranného prostředku dýchacích cest (tedy respirátor nebo nanoroušku a děti roušku) .

Další informace naleznete v přiložené pozvánce.

Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi dětmi.

Církev bratrská v Praze 5
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!