11. května budeme stavět pyramidy, archu a stavebnice aut podle plánků

09.05.2022

Zveme děti a rodiče na setkání Klubu Mladí stavitelé, které se bude konat ve středu 11. května od 16:30 do 17. 45 v klubovně Církve bratrské v Kulturním a rodinném centru Záhorského 886/4 na Barrandově. Klubovna se nachází v 1. patře - modrý vchod.

Budeme stavět pyramidy, dostavovat Noemovu archu a další stavebnice aut podle plánků, trénovat agentské dovednosti a pátrat nejmocnějším  muži světa. V případě, že by rodiče chtěli nechat dítě na klubu Mladí stavitelé samotné nebo pokud chcete, abychom s Vaším dítětem na setkání počítali, bude třeba buď vyplnit elektronickou přihlášku dítěte na Klub Mladí stavitelé zde: https://barrandov.webnode.cz/stavitele/   (pokud jste ji ještě nevyplnili) nebo na místě vyplnit registraci dítěte na setkání a uvést kontakty na zákonného zástupce dítěte.

V setkání používáme LEGO® a DUPLO® stavebnice a kostičky. Označení LEGO® a DUPLO® jsou ochranné známky skupiny společností LEGO, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tyto stránky.

Církev bratrská v Praze 5
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky