LEGO AGENTI

V souvislosti se současnou hygienickou situací, krizovým opatřením vlády a doporučením ministra vnitra co nejvíce omezit sociální kontakty v nadcházejících dnech a týdnech, je činnost Legoklubu nyní přerušena.  Pro další informace sledujte naše webové stránky, facebookový profil nebo si nechte zasílat novinky z naší činnosti na Barrandově nebo na Smíchově.

klub Mladí stavitelé - pro děti a jejich rodiče

Zveme děti i rodiče na klub Mladí stavitelé.

Klub je určen pro děti ve věku přibližně od 6 do 12 let a jejich rodiče. Setkávat se budeme ve středy od 16:30 do 17:45. Začínáme ve středu 2. září 2020. Klub se koná v Městské knihovně na Barrandově (Wassermannova 926/16, Praha 5) v průběhu školního roku (kromě státních svátků) do 30. června 2021. Vstup je zdarma.

Tento rok plánujeme celoroční hru Lego agenti, při které děti budou pátrat po nejmocnějším muži světa. V rámci pátrání budou stavět Lego stavby a stavebnice, učit se agentské dovednosti a objevovat důležité životní principy prostřednictvím biblických příběhů. Pro menší děti máme k dispozici i sadu Dupla.

Rodiče mohou děti na klub Mladí stavitelé přihlásit přes webový formulář, který je uveden pod tímto textem (budeme s přihlášeným dítětem počítat pro pravidelnou účast). 

Prosíme, registrujte vaše dítě do klubu zde:

Zajímá vás, co na klubu Mladých stavitelů děláme? Na instagramu uvidíte výrobky vašich dětí. 


Nejnovější příspěvky a články