Legoklub

Od středy 2. června 2021 obnovujeme činnost barrandovského Legoklubu. Setkávat se budeme ve středy od 16:30 v Domečku - klubovně Církve bratrské v Kulturním a rodinném centru Záhorského (Záhorského 886/4, Barrandov). Do klubovny se dostanete z ulice Záhorského (modrý vchod). Klubovna je v 1. patře. Zvonek Církev bratrská. Účast je možná v počtu do 9 dětí a rodičů celkem. Pokud budeme uvnitř, bude třeba, aby děti měly roušky.  

klub Mladí stavitelé - pro děti a jejich rodiče

Zveme děti i rodiče na klub Mladí stavitelé.

Klub je určen pro děti ve věku přibližně od 6 do 12 let a jejich rodiče. Setkání se budou opět konat od středy 2. června 2021 od 16:30 do 17:45. Přesunuli jsme místo setkání z barrandovské knihovny do Domečku - klubovny Církve bratrské v Kulturním a rodinném centru Záhorského (Záhorského 886/4, Barrandov). Vstup je zdarma.

Budeme pokračovat v celoroční hře Lego agenti, při které děti budou pátrat po nejmocnějším muži světa. V rámci pátrání budou stavět Lego stavby a stavebnice, učit se agentské dovednosti a objevovat důležité životní principy prostřednictvím biblických příběhů. Pro menší děti máme k dispozici i sadu Dupla.

Rodiče mohou děti na klub Mladí stavitelé přihlásit přes webový formulář, který je uveden pod tímto textem (budeme s přihlášeným dítětem počítat pro pravidelnou účast). 

Prosíme, registrujte vaše dítě do klubu zde:

Zajímá vás, co na klubu Mladých stavitelů děláme? Na instagramu uvidíte výrobky vašich dětí. 


Nejnovější příspěvky a články


Zveme děti přibližně ve věku 6 až 12 let a jejich rodiče na setkání klubu Mladí stavitelé 23. června, při kterému budeme hledat poklad, stavět z legostavenic a kostiček legostavby, učit se agentské dovednosti a pátrat po nejmocnějším muži světa. Setkání se bude konat na zahradě Kulturního a rodinné centra Záhorského (Záhorského 886/4) od 16:30 do...

Zveme děti přibližně ve věku 6 až 12 let a jejich rodiče na setkání klubu Mladí stavitelé 16. června, při kterému budeme stavět z legostavenic a kostiček záchranou akci, učit se agentské dovednosti a pátrat po nejmocnějším muži světa. Setkání se bude konat na zahradě Kulturního a rodinné centra Záhorského (Záhorského 886/4) od 16:30 do 17:45 hod.

Ve středu 16. června od 18:00 hod. vás zveme na setkání barrandovské komunitní skupinky do Domečku (v Kulturním a rodinném centru na Barrandově - Záhorského 886/4, modrý vchod z ulice Záhorského, zvonek Církev bratrská.) Nadcházejícím tématem je Ujištění pro křesťany na základě textu 1. listu Janova 5,1-21. Tématem nás provede Blanka Čejková.