Legoklub

V průběhu prázdnin bude mít legoklub prázdninovou přestávku. Těšíme se na setkání s dětmi i rodiči po prázdninách 1. září 2021. 

Setkávat se budeme ve středy od 16:30 v Domečku - klubovně Církve bratrské v Kulturním a rodinném centru Záhorského (Záhorského 886/4, Barrandov). Do klubovny se dostanete z ulice Záhorského (modrý vchod). Klubovna je v 1. patře. Zvonek Církev bratrská. 

klub Mladí stavitelé - pro děti a jejich rodiče

Zveme děti i rodiče na klub Mladí stavitelé.

Klub je určen pro děti ve věku přibližně od 6 do 12 let a jejich rodiče. Setkání se budou opět konat od středy 2. června 2021 od 16:30 do 17:45. Přesunuli jsme místo setkání z barrandovské knihovny do Domečku - klubovny Církve bratrské v Kulturním a rodinném centru Záhorského (Záhorského 886/4, Barrandov). Vstup je zdarma.

Budeme pokračovat v celoroční hře Lego agenti, při které děti budou pátrat po nejmocnějším muži světa. V rámci pátrání budou stavět Lego stavby a stavebnice, učit se agentské dovednosti a objevovat důležité životní principy prostřednictvím biblických příběhů. Pro menší děti máme k dispozici i sadu Dupla.

Rodiče mohou děti na klub Mladí stavitelé přihlásit přes webový formulář, který je uveden pod tímto textem (budeme s přihlášeným dítětem počítat pro pravidelnou účast). 

Prosíme, registrujte vaše dítě do klubu zde:

Zajímá vás, co na klubu Mladých stavitelů děláme? Na instagramu uvidíte výrobky vašich dětí. 


Nejnovější příspěvky a články


Zveme děti přibližně ve věku 6 až 12 let a jejich rodiče na setkání klubu Mladí stavitelé 30. června, při kterém oslavíme konec školního roku, budeme stavět z legostavebnic a kostiček legostavby a zvířata, připravovat se na prázdninovou divočinu a pátrat po nejmocnějším muži světa. Setkání se bude konat na zahradě Kulturního a rodinné centra...

Zveme děti přibližně ve věku 6 až 12 let a jejich rodiče na setkání klubu Mladí stavitelé 23. června, při kterému budeme hledat poklad, stavět z legostavenic a kostiček legostavby, učit se agentské dovednosti a pátrat po nejmocnějším muži světa. Setkání se bude konat na zahradě Kulturního a rodinné centra Záhorského (Záhorského 886/4) od 16:30 do...