klub Mladí stavitelé pro děti a rodiče

Zveme děti i rodiče na klub Mladí stavitelé.

Klub je určen pro děti ve věku přibližně od 6 do 12 let a jejich rodiče. Setkávat se budeme ve středy od 16:30 do 17:45. Začínáme ve středu 18. září 2019. Klub se koná v Městské knihovně na Barrandově (Wassermannova 926/16, Praha 5) v průběhu školního roku (kromě státních svátků) do 10. června 2020. Vstup je zdarma.

Tento rok plánujeme celoroční hru Lego agenti, při které děti budou pátrat po nejmocnějším muži světa. V rámci pátrání budou stavět Lego stavby a stavebnice, učit se agentské dovednosti a objevovat důležité životní principy prostřednictvím biblických příběhů. Pro menší děti máme k dispozici i sadu Dupla.

Rodiče mohou děti na klub Mladí stavitelé i přihlásit přes níže formulář, který je uveden na konci této stránky (budeme s přihlášeným dítětem počítat pro pravidelnou účast). 

Zajímá vás, co na klubu Mladých stavitelů děláme? Na instagramu uvidíte výrobky vašich dětí. 


Nejnovější příspěvky a články

Od 14. 10. 2020 přecházíme na online setkání v rámci barrandovských kurzů angličtiny a komunitní barrandovské skupinky. Činnost barrandovského klubu Mladí stavitelé pro děti a jejich rodiče je zatím přerušena. Více informací o online setkáních naleznete na stránkách jednotlivých aktivit v horním menu našeho webu.


Prosíme, registrujte vaše dítě do klubu zde: