klub Mladí stavitelé pro děti a rodiče

Zveme děti i rodiče na klub Mladí stavitelé.

Klub je určen pro děti ve věku přibližně od 6 do 12 let a jejich rodiče. Setkávat se budeme ve středy od 16:30 do 17:45. Začínáme ve středu 18. září 2019. Klub se koná v Městské knihovně na Barrandově (Wassermannova 926/16, Praha 5) v průběhu školního roku (kromě státních svátků) do 10. června 2020. Vstup je zdarma.

Tento rok plánujeme celoroční hru Lego agenti, při které děti budou pátrat po nejmocnějším muži světa. V rámci pátrání budou stavět Lego stavby a stavebnice, učit se agentské dovednosti a objevovat důležité životní principy prostřednictvím biblických příběhů. Pro menší děti máme k dispozici i sadu Dupla.

Rodiče mohou děti na klub Mladí stavitelé i přihlásit přes níže formulář, který je uveden na konci této stránky (budeme s přihlášeným dítětem počítat pro pravidelnou účast). 

Zajímá vás, co na klubu Mladých stavitelů děláme? Na instagramu uvidíte výrobky vašich dětí. 


Nejnovější příspěvky a články

Zveme děti přibližně ve věku 6 až 12 let a jejich rodiče na setkání klubu Mladí stavitelé 23. června, při kterému budeme hledat poklad, stavět z legostavenic a kostiček legostavby, učit se agentské dovednosti a pátrat po nejmocnějším muži světa. Setkání se bude konat na zahradě Kulturního a rodinné centra Záhorského (Záhorského 886/4) od 16:30 do...

Zveme děti přibližně ve věku 6 až 12 let a jejich rodiče na setkání klubu Mladí stavitelé 16. června, při kterému budeme stavět z legostavenic a kostiček záchranou akci, učit se agentské dovednosti a pátrat po nejmocnějším muži světa. Setkání se bude konat na zahradě Kulturního a rodinné centra Záhorského (Záhorského 886/4) od 16:30 do 17:45 hod.

Ve středu 16. června od 18:00 hod. vás zveme na setkání barrandovské komunitní skupinky do Domečku (v Kulturním a rodinném centru na Barrandově - Záhorského 886/4, modrý vchod z ulice Záhorského, zvonek Církev bratrská.) Nadcházejícím tématem je Ujištění pro křesťany na základě textu 1. listu Janova 5,1-21. Tématem nás provede Blanka Čejková.

Zveme vás na pestrý program nejen pro rodiny s dětmi, který se bude konat v neděli 13. června od 9:15 do 11:30 v Kulturním a rodinném centru Záhorského (Záhorského 886/4, Barrandov). Program se bude konat v klubovně Církve bratrské - modrý vchod z ulice Záhorského - 1. patro (zvonek Církev bratrská) a případně i na zahradě kulturního centra.


Prosíme, registrujte vaše dítě do klubu zde: