29. června zveme děti a jejich rodiče na setkání na téma Hurá prázdniny

28.06.2022

Zveme děti přibližně ve věku 6 až 12 let a jejich rodiče na setkání klubu Mladí stavitelé 29. června, při kterém oslavíme konec školního roku, budeme stavět z stavebnic a kostiček stavby a zemi krále Aslana, připravovat se na prázdninová dobrodružná putování a pátrat po nejmocnějším muži světa. Setkání se bude konat na zahradě Kulturního a rodinné centra Záhorského (Záhorského 886/4) od 16:30 do 17:45 hod. Při nepříznivém počasí v klubovně Církve bratrské (1. patro - modrý vchod z ulice Záhorského, zvonek Církev bratrská.)

V případě, že by rodiče chtěli nechat dítě na klubu Mladí stavitelé samotné nebo pokud chcete, abychom s Vaším dítětem na setkání počítali, bude třeba buď vyplnit elektronickou přihlášku dítěte na Klub Mladí stavitelé zde: https://barrandov.webnode.cz/stavitele/ (pokud jste ji ještě nevyplnili) nebo na místě vyplnit registraci dítěte na setkání a uvést kontakty na zákonného zástupce dítěte.

V setkání používáme LEGO® a DUPLO® stavebnice a kostičky. Označení LEGO® a DUPLO® jsou ochranné známky skupiny společností LEGO, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tyto stránky.

Církev bratrská v Praze 5
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!