Komunitní skupinka s rozhovory nad Biblí

Setkání komunitní skupinky se konají v klubovně Církve bratrské na Barrandově v Kulturním a rodinném centru Záhorského 886/4. 

Zveme Vás k rozhovorům nad Biblí. Scházíme se od 18:00. V rámci setkání je prostor pro sblížení se s dalšími lidmi, sdílení starostí a radostí, k vzájemnému povzbuzování se k životu s Ježíšem Kristem. Objevujeme radostnou zprávu Bible a jak se projevuje víra v praktickém životě. 

Setkání povedou členové Sboru Církve bratrské v Praze 5 nebo pozvaní hosté, kteří mají k tématům blízko. Setkání se konají v klubovně Církve bratrské – v Kulturním a rodinném centru Záhorského 886/4, Barrandov (modrý vchod). Můžete se připojit na všechna setkání nebo jen některá. 

Každý je vítán. Aktuální program naleznete ZDE.

Pro další informace pište na e-mail okbarrandov@email.cz nebo volejte na mobil. 734 368 528. 

V pátek 7. června jsme v zahradě Kulturního a rodinného centra Záhorského na Barrandově pořádali v rámci Noci kostelů dětské odpoledne na téma Josef - Mistr snů. Přišlo 12 dětských a 13 dospělých návštěvníků. Pro dospělé hráli bratři Ferencovi. Děti se seznámily s příběhem Josefa, který prožil vězení, moc, usmíření, záchranu a to, že Bůh byl s ním....

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky