Komunitní skupinka        s rozhovory nad Biblí

Setkání komunitní skupinky se již konají naživo v Domečku - klubovna Církve bratrské na Barrandově v Záhorského 886/4 a lze se připojit i online přes program Zoom. Pro další informace, jak se ke skupince připojit, prosíme piště na e-mail: okbarrandov@email.cz  nebo volejte na tel. 734 368 528.

Zveme Vás na cyklus setkání na téma Znát Boha s jistotou, který začne ve středu 14. dubna 2021 od 18:00 hod. V rámci setkání je prostor sblížení se s dalšími lidmi, sdílení starostí a radostí, k vzájemnému povzbuzování se k životu s Ježíšem Kristem a také k rozhovorům nad Biblí - tentokrát nad 1. listem Jana. 

Setkání se budou konat ve středy od 18:00 hod. jednou za 14 dní na cca 1 hodinu a povedou je členové Sboru Církve bratrské v Praze 5 nebo pozvaní hosté. Setkání se konají již naživo v Domečku - klubovna Církve bratrské - Záhorského 886/4, Barrandov (modrý vchod) a lze se připojit i online přes program Zoom. Můžete se připojit na všechna setkání nebo jen některá. Témata jednotlivých setkání naleznete v níže uvedeném plakátku.

Každý je vítán.

Pro informace k připojení a další informace pište na e-mail okbarrandov@email.cz.