Klub Mladí stavitelé

klub Mladí stavitelé - pro děti a jejich rodiče

Zveme děti i rodiče na klub Mladí stavitelé.

Klub je určen pro děti ve věku přibližně od 6 do 12 let a jejich rodiče. Setkání se budou opět konat od středy 1. září 2021 od 16:30 do 17:45. 

Setkávat se budeme v Domečku - klubovně Církve bratrské v Kulturním a rodinném centru Záhorského (Záhorského 886/4, Barrandov) nebo v přilehlé zahradě (v případě dobrého počasí). 

Kulturní a rodinné centrum Záhorského 886/4
Kulturní a rodinné centrum Záhorského 886/4

Do klubovny se dostanete z ulice Záhorského (modrý vchod). Klubovna je v 1. patře. Zvonek Církev bratrská. Vstup je zdarma. 

Pro děti je připravena celoroční hra, při které děti budou pátrat po nejmocnějším muži světa. V RÁMCI PÁTRÁNÍ BUDOU STAVĚT LEGO® A DUPLO® STAVBY A STAVEBNICE. Dále se budu děti učit se agentské dovednosti a objevovat důležité životní principy prostřednictvím biblických příběhů. 

Barrandovský klub Mladí stavitelé funguje od podzimu roku 2018. Nejprve jsme se setkávali v barrandovské knihovně a nyní se setkáváme v Kulturním a rodinném centru Záhorského. 

Označení LEGO® a DUPLO® jsou ochranné známky skupiny společností LEGO, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tyto stránky.

Pro účast na lego klubu je třeba, aby byli buď rodiče přítomní nebo aby rodiče dítě na lego klub přihlásili přes webový formulář, který je uveden pod tímto textem (budeme pak s přihlášeným dítětem počítat pro pravidelnou účast). 

Prosíme, registrujte vaše dítě do klubu zde:

Zajímá vás, co na klubu Mladých stavitelů děláme? Na instagramu uvidíte výrobky vašich dětí. 


Nejnovější příspěvky a články


Srdečně Vás zveme na setkání barrandovské komunitní skupiny, které se bude konat ve středu 11. května 2022 od 18:00 hod. v klubovně Církve bratrské (Domečku) v Kulturním a rodinném centru Záhorského 886/4. Rozhovor nad Biblí má téma Na lůžku a budeme se věnovat tomu, jak se vyrovnat s bolestí, únavou a bezmocí. Rozhovor povede Gisela Younisová.

Církev bratrská v Praze 5
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!