Klub Mladí stavitelé

klub Mladí stavitelé - pro děti a jejich rodiče

Ve školním roce 2022/2023 na téma CESTA DO NARNIE

Klub je určen pro děti ve věku přibližně od 6 do 12 let a jejich rodiče. Setkání se budou opět konat od středy 7. září 2022 od 16:30 do 17:45. (na setkání lze přijít i do 20 minut po začátku)

Setkávat se budeme v klubovně Církve bratrské v Kulturním a rodinném centru Záhorského (Záhorského 886/4, Barrandov) nebo v přilehlé zahradě (v případě dobrého počasí). 

Kulturní a rodinné centrum Záhorského 886/4
Kulturní a rodinné centrum Záhorského 886/4

Do klubovny se dostanete z ulice Záhorského (modrý vchod). Klubovna je v 1. patře. Zvonek Církev bratrská. Vstup je zdarma. 

obrázek je ilustrační
obrázek je ilustrační

Pro děti je připravena celoroční hra na téma Cesta do Narnie (inspirovaná knihami C. S Lewise). V RÁMCI PROGRAMU BUDOU DĚTI STAVĚT LEGO® A DUPLO® STAVBY A STAVEBNICE. Také budeme hrát hry, učit se různé dovednosti a objevovat důležité životní principy prostřednictvím biblických příběhů. 

Barrandovský klub Mladí stavitelé funguje od podzimu roku 2018. Nejprve jsme se setkávali v barrandovské knihovně a nyní se setkáváme v Kulturním a rodinném centru Záhorského. 

Označení LEGO® a DUPLO® jsou ochranné známky skupiny společností LEGO, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tyto stránky.

Pro účast na lego klubu je třeba, aby byli buď rodiče přítomní nebo aby rodiče dítě na klub Mladí stavitelé dítě přihlásili přes webový formulář, který je uveden pod tímto textem (budeme pak s přihlášeným dítětem počítat pro pravidelnou účast). 

Prosíme, registrujte vaše dítě do klubu zde:

Zajímá vás, co na klubu Mladých stavitelů děláme? Na instagramu uvidíte výrobky vašich dětí. 


Nejnovější příspěvky a články


Zveme děti přibližně ve věku od 6 do 12 let a jejich rodiče na setkání klubu Mladí stavitelé, které se bude konat ve středu 23. 3. 2023, při kterém budeme stavět velikonoční zvířátka a další stavby. Setkání se koná od 16:30 do 17:45. (na setkání lze přijít i do 30 minut po začátku)

Zveme děti přibližně ve věku od 6 do 12 let a jejich rodiče na setkání klubu Mladí stavitelé, které se bude konat ve středu 8. 3. 2023, při kterém budeme stavět zimní chalupu a zimní sporty. Setkání se koná od 16:30 do 17:45. (na setkání lze přijít i do 30 minut po začátku)

Církev bratrská v Praze 5
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky