KLUB MLADÍ STAVITELÉ

Mladí stavitelé – klub na Barrandově pro děti od 6 do 12 let (rodiče jsou vítáni)

Přihlašování na klub Mladí stavitelé na školní rok 2024/2025 je spuštěno. Přihlášku najdete na konci této webové stránky

Setkání ve školním roce 2023/2024 se konají ve čtvrtek od 16:30 do 17:45, mimo státní svátky a školní prázdniny v Kulturním a rodinném centru Záhorského, v klubovně Církve bratrské - Záhorského 886/4, Barrandov nebo v přilehlé zahradě (v případě dobrého počasí).


Kulturní a rodinné centrum Záhorského 886/4
Kulturní a rodinné centrum Záhorského 886/4

Do klubovny se dostanete z ulice Záhorského (modrý vchod). Klubovna je v 1. patře. Zvonek Církev bratrská. 

Pro děti je na školní rok 2023/2024 připravena celoroční hra na téma Na stopě největšího hrdiny světa. V RÁMCI PROGRAMU BUDOU DĚTI STAVĚT LEGO® A DUPLO® STAVBY A STAVEBNICE podle fantazie i podle návodů, hrát hry, tvořit, učit se různé dovednosti a objevovat důležité životní principy prostřednictvím příběhů z Bible. Rodiče mohou na setkání zůstat v případě zájmu. 

Barrandovský klub Mladí stavitelé funguje od podzimu roku 2018. Nejprve jsme se setkávali v barrandovské knihovně a nyní se scházíme v Kulturním a rodinném centru Záhorského. 

Označení LEGO® a DUPLO® jsou ochranné známky skupiny společností LEGO, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tyto stránky a aktivity.

Pro účast na klubu Mladí stavitelé je třeba, buď aby rodiče dítě na klub Mladí stavitelé přihlásili nebo aby rodiče účast potvrdili den předem a účastnili se s dítětem klubu Mladí stavitelé.

ˇÚčast je bezplatná.

Informace o zpracování osobních údajů na školní rok 2023/2024 jsou zde.

Prosíme, registrujte Vaše dítě do klubu na školní rok 2024/2025 přes níže uvedený formulář.

Klub se bude konat v den, o který bude největší zájem. 

Den, kdy se bude klub konat, bude oznámen v druhé polovině září 2024.

Zajímá vás, co na klubu Mladých stavitelů děláme? Na instagramu uvidíte výrobky vašich dětí. 


Nejnovější příspěvky a články


V pátek 7. června jsme v zahradě Kulturního a rodinného centra Záhorského na Barrandově pořádali v rámci Noci kostelů dětské odpoledne na téma Josef - Mistr snů. Přišlo 12 dětských a 13 dospělých návštěvníků. Pro dospělé hráli bratři Ferencovi. Děti se seznámily s příběhem Josefa, který prožil vězení, moc, usmíření, záchranu a to, že Bůh byl s ním....

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky