Dětské odpoledne s blues a country hudbou

16.00 - 18.00 dětské odpoledne - Josef - mistr snů a občerstvení | 16.15 - 17.40 na banjo a kytaru hrají bratři Ferencové | 16.45, v 17.15 a v 17.45 krátký příběh o Josefovi, video příběh, prohlídka klubovny a staveb z kostiček

Budeme rádi, pokud nám dáte vědět, jestli přijdete přes Facebookovou událost.

V pátek 7. června 2024 od 16.00 zveme děti a jejich rodiče na dětské odpoledne na téma Josef - mistr snů, které se bude konat v rámci Noci kostelů v barrandovské klubovně Církve bratrské Praha 5 - Domečku a v přilehlé zahradě pod širým nebem (pokud to bude možné) v Kulturním a rodinném centru Záhorského 886/4 na Barrandově. V případě špatného počasí budeme v multifunkčním sále v 1. patře.

Děti skrze hry a zábavné disciplíny prožijí příběh Josefa, který pomocí výkladu snů zachránil nejen svou rodinu. Vyrobí si čelenku z papíru, dostanou jednoduchý náramek a dětskou Bibli.

Pro dospělé budou hrát od přibližně 16.15 Zbyněk a Lukáš Ferencovi blues, country, folk písničky v doprovodu benja a kytary.

V 16.45, v 17.15 a v 17.45 si můžete prohlédnou prostory klubovny Církve bratrské a stavby dětí z kostiček dětí z klubu Mladí stavitelé a shlédnout krátké video s naším příběhem na Barrandově.

Připraveno bude také drobné občerstvení

Program bude probíhat od 16.00 do 18:00 hodin. Pokud to bude možné, program se bude konat zejména na zahradě Kulturního a rodinného centra. Jinak budeme v Domečku - klubovně Církve bratrské - (modrý) vchod z ulice Záhorského, 1. patro.

Pojďte si s námi užít společný pestrý program v zahradě i v Domečku - barrandovské klubovně Církve bratrské Praha 5.

Vstup je bezplatný.

Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi dětmi.

Budeme rádi, pokud nám dáte vědět, jestli přijdete přes Facebookovou událost.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky