Dětské odpoledne s Noem v rámci Noci kostelů 6. 10. 2022 na Barrandově v Domečku

V pátek 10. června 2022 zveme děti jejich rodiče na Noc kostelů, která se bude konat v barrandovské klubovně Církve bratrské Praha 5 - Domečku a v přilehlé zahradě pod širým nebem v Kulturním a rodinném centru Záhorského - Záhorského 886/4, Praha 5

Program bude probíhat od 16.00 do 18:00 hodin. Za dobrého počasí se bude konat zejména na zahradě Kulturního a rodinného centra. Při nepříznivém počasí budeme v Domečku - klubovně Církve bratrské - (modrý) vchod z ulice Záhorského, 1. patro. 


Program je vhodný pro rodiny s předškolními a školními dětmi do 12. Děti si užijí zábavu v podobě her, vyrobí si vlastní Noemovu archu z papíru, společně se podívají na animované video Noe a jako odměnu si děti odnesou domů zdarma dětskou Bibli nebo knížku Noe. Prohlédněte si také ukázky z tvorby dětí v rámci klubu Mladí stavitelé. Děti si mohou samy také něco z kostiček postavit. Shlédnout můžete i ukázky překladů Bible do různých jazyků a vydání Bible v jednotlivých formátech. Více informací najdete na www.barrandovcb.cz .   

Další informace naleznete v přiložené pozvánce. 

Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi dětmi.

Приглашаем детей до 12 лет и их родителей на Детский день с Ноем, который состоится в рамках акции Ночи церквей 10 июня с 16:00 до 18:00 на Barrandově в Культурно-семейном Центре (Záhorského 886/4, остановка трамвая Sídliště Barrandov). Программа подойдет и для детей без больших знаний чешского языка. Более подробная информация на сайте www.barrandovcb.cz.

Církev bratrská v Praze 5
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!