Zasílání novinek o našich akcích na Barrandově nebo na Smíchově

05.12.2021

Pokud je Vám vice než 16 let, rádi Vám budeme zasílat novinky o našich akcích na Barrandově, např. o Lego klubu Mladí stavitelé, angličtině apod. nebo o setkáních na Smíchově.  Abychom Vás mohli informovat, prosíme Vás o vyplnění níže uvedeného Souhlasu se zpracováním osobních údajů:

Zasílání novinek o činnosti Sboru Církve bratrské v Praze 5

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro Sbor Církve bratrské v Praze 5

Já, osoba starší 16 let uvedená v níže uvedeném formuláři v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "zákon") a nařízením (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - dále jen" GDPR") odesláním tohoto webového formuláře potvrzuji, že beru na vědomí, že:

- správcem osobních údajů bude Sbor Církve bratrské v Praze 5, IČO: 61382191, Sídlo: Vrázova 4, 150 00 Praha 5 (dále jen správce), kterého můžete kontaktovat na e-mailové adrese, smichov@cb.cz nebo telefonicky na tel. 257 319 839.

- osobní údaje budou zpracovány na základě mého souhlasu se zpracováním osobních údajů

- osobní data mohou být předávána mezi organizačními složkami správce v rozsahu, který jsem uvedl/ v tomto formuláři, za účelem informování Vás o novinkách a aktivitách našeho sboru.

- rozsah a účelem zpracování svých osobních údajů: Vaše níže uvedené údaje budou použity pro zasílání novinek o činnosti Sboru Církve bratrské v Praze 5.

Prohlašuji, že jsem byl poučen/a:

a) o tom, že nejsem povinen/a udělit souhlas se zpracováním osobních údajů pro výše popsaný účel, že jej mohu kdykoli odvolat prostým prohlášením vůči sboru doručeným poštou na adresu sboru, nebo e-mailem na adresu sboru, nebo i telefonicky sdělením této informace statutárním zástupcům sboru nebo zasláním odvolání souhlasu na adresu okbarrandov@email.cz;

b) o tom, že v okamžiku odvolání souhlasu přestane sbor příslušné osobní údaje zpracovávat;

c) o tom, že s neudělením nebo odvoláním souhlasu se zpracováním osobních údajů není spojen žádný negativní důsledek pro uvedené osoby;

d) o tom, že při zjištění, že zpracovávané údaje nejsou přesné, mám právo požadovat opravu těchto údajů.

Církev bratrská v Praze 5
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky