8. června budeme stavět podmořský svět

06.06.2022

Zveme děti a rodiče na setkání Klubu Mladí stavitelé, které se bude konat ve středu 8. června od 16:30 do 17. 45 v klubovně Církve bratrské v Kulturním a rodinném centru Záhorského 886/4 na Barrandově. Klubovna se nachází v 1. patře - modrý vchod.

Budeme stavět podmořský svět podle fantazie a další stavebnice podle plánků, trénovat agentské dovednosti a pátrat nejmocnějším  muži světa. Speciálním hostem bude Paul Hugh Till z Církve bratrské ve Frýdlantu nad Ostravicí. V případě, že by rodiče chtěli nechat dítě na klubu Mladí stavitelé samotné nebo pokud chcete, abychom s Vaším dítětem na setkání počítali, bude třeba buď vyplnit elektronickou přihlášku dítěte na Klub Mladí stavitelé zde: https://barrandov.webnode.cz/stavitele/   (pokud jste ji ještě nevyplnili) nebo na místě vyplnit registraci dítěte na setkání a uvést kontakty na zákonného zástupce dítěte.

V setkání používáme LEGO® a DUPLO® stavebnice a kostičky. Označení LEGO® a DUPLO® jsou ochranné známky skupiny společností LEGO, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tyto stránky.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky