Připojte se k akci 40 dní s Biblí i na Barrandově

26.01.2021

Na Barrandově se můžete od 27. ledna 2021 připojit k akci 40 dní s Biblí, kterou již po 10. pořádá Církev bratrská a která je tentokrát věnována prosbě Ježíšových učedníků "Pane, nauč nás modlit se". 

V rámci této akce je možné po 40 dní číst číst na pokračování Lukášovo evangelium a Žalmy 73 až 106 Jsou také k dispozici materiály pro menší skupinky, vedoucí skupinek, materiály pro rodiny s dětmi i povzbuzení k domácí pobožnosti, které připravil David Beňa z Církve bratrské. Akce oficiálně začíná 24. února a končí o Velikonocích. Smyslem akce je soustředit se v období před Velikonocemi na prohloubení vztahu s Bohem.

Na Barrandově začne 40 dní s Biblí již 27. ledna 2021. Setkání budou věnována jednotlivým částem modlitby zvané Otče náš. V rámci této akce Vás zveme k šesti setkáním, která se budou konat vždy ve středu od 18:00 obvykle jednou za 14 dní. Termíny dalších setkání naleznete v níže uvedeném plakátu. 

Setkání se budou konat buď online nebo v Domečku na Barrandově v Kulturním a rodinném centru Záhorského (Záhorského 886/4) podle koronavirové situace. Každý je vítán. 

Pro více informací pište na e-mail okbarrandov@email.cz