Srdečně Vás zveme na setkání barrandovské komunitní skupiny, které se bude konat ve středu 11. května 2022 od 18:00 hod. v klubovně Církve bratrské (Domečku) v Kulturním a rodinném centru Záhorského 886/4. Rozhovor nad Biblí má téma Na lůžku a budeme se věnovat tomu, jak se vyrovnat s bolestí, únavou a bezmocí. Rozhovor povede Gisela Younisová.

Srdečně Vás zveme na setkání barrandovské komunitní skupiny, které se bude konat ve středu 27. dubna 2022 od 18:00 hod. v klubovně Církve bratrské (Domečku) v Kulturním a rodinném centru Záhorského 886/4. Rozhovor nad Biblí na téma Kořeny Blaženosti povede Aleš Čejka.

při příležitosti vyvrcholení velikonočních svátků bych vás chtěl pozdravit větou vyřčenou pod křížem, která do jisté míry shrnuje, kým byl Ježíš: "Ten člověk byl opravdu Boží syn." (Mk 15, 39) Na těchto slovech by nebylo až tak nic zvláštního, kdyby je nevyřkl římský setník. Spíše bychom tato slova očekávali od Ježíšových nejbližších, ale nic...

Srdečně vás zveme v sobotu 23. dubna na komunitní akci Zažít Barrandov jinak - jarní, která se bude konat tuto v kostele Krista Spasitele na Barrandově a v komunitním centru pod ním. Od 11.00 hod. se můžete zúčastnit Rodinné (po)velikonoční slavnosti (ekumenické bohoslužby), od 13:00 do 16:00 hod. bude klub Mladí stavitelé organizovat stavění...

Zveme děti a rodiče na setkání Klubu Mladí stavitelé, které se bude konat ve středu 20. dubna od 16:30 do 17. 45 v klubovně Církve bratrské v Kulturním a rodinném centru Záhorského 886/4 na Barrandově. Klubovna se nachází v 1. patře - modrý vchod.

Srdečně Vás zveme na Velikonoční setkání barrandovské komunitní skupiny, které se bude konat ve středu 13. dubna 2022 od 18:00 hod. v klubovně Církve bratrské (Domečku) v Kulturním a rodinném centru Záhorského 886/4. Rozhovor nad Biblí na téma Bolest lidství povede Blanka Čejková.

Církev bratrská v Praze 5
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!