KURZY ANGLIČTINY

Aktualizace 12. 10. 2020: Kurz angličtiny pro středně pokročilé je nyní zrušen. Konverzační čtvrteční kurz bude online přes program Zoom. Pro přihlášení se na čtvrteční kurz přes Zoom pište, prosíme, na e-mail: EnglishInBarrandov@seznam.cz Noví účastníci jsou vítáni.

Kurzy angličtiny ve školním 2020 až 2021

Zveme Vás kurzy angličtiny, které začnou od 16. září 2020

Formát kurzu vám dává příležitost mluvit anglicky v uvolněném prostředí, procvičovat gramatiku a diskutovat o tématech jako jsou záliby, aktuální události ale i hlubší duchovní témata. Naše vyučovací metoda vám pomůže mluvit o svých zkušenostech, pokládat otázky a mluvit plynuleji.

Kurzy budou zaměřeny na začátečníky, mírně pokročilé, středně pokročilé a na konverzaci pro středně pokročilé a pokročilé.

Naše lektorka Amy pochází z Fort Wayne, které se nachází v Indianě v USA. Studovala matematiku a pedagogiku na univerzitě ve státě Ohio. S manželem Andrewem se v roce 2013 přestěhovali do České republiky a líbí se jim v Praze. Její zábavou je chodit na výlety a procházet hradní zříceniny. Jako učitelka oceňuje atmosféru, ve které se lidé cítí v bezpečí a která umožňuje, aby lidé zkusili mluvit anglicky. 

Jaké kurzy nabízíme?

ANGLIČTINA PRO MÍRNĚ AŽ STŘEDNĚ POKROČILÉ (B1-B2)

  • Městská knihovna v Praze, pobočka Barrandov, Wassermannova 16, Praha 5 - Barrandov
  • středa 16:30 - 17:45  - 1. lekce 16. 9. 2020, 9 lekcí, plně sponzorováno Církví bratrskou Praha 5, souběžně zdarma program pro děti Lego agenti

KONVERZAČNÍ ANGLIČTINA (B2 A VYŠŠÍ)

  • Klubovna Církve bratrské, Kulturní a rodinné centrum Záhorského, Záhorského 4, Praha 5 - Barrandov
  • čtvrtek 16:45 - 18:00 - 1. lekce 17. 9. 2020, 700 Kč za 9 lekcí, 1. lekce je zdarma

Přihláška na kurzy 

Vyplněním přihlášky potvrzujete, že jste se seznámil/a s informacemi o zpracování osobních údajů pro účastníky starší 16 let nebo s informacemi o zpracování osobních údajů pro účastníky mladší 16 let.Máte nějaké otázky? Neváhejte se na nás obrátit: englishinbarrandov@seznam.cz

Zájemcům o kurzy angličtiny rádi zašleme informace ke kurzům angličtiny. Prosíme zájemce o kurzy angličtiny, aby potvrdili zájem o zasílání novinek o našich akcích na Barrandově a na Smíchově přes webovou stránku: www.barrandov.webnode.cz/l/novinky     

Lekce efektivní angličtiny organizuje Církev bratrská na Praze 5 ve spolupráci      s Městskou knihovnou v Praze, pobočka Barrandov.