KURZ ANGLIČTINY

Kurz angličtiny je od 11. 4. do 2. 5. 2022 přerušen. Další setkání bude 9. května 2022. V této době můžete navštívit naše další setkání na Barrandově nebo na Smíchově.

Kurz angličtiny ve školním roce 2021 až 2022

Zveme Vás na Vás kurz angličtiny

Formát kurzu vám dá příležitost mluvit anglicky v uvolněném prostředí, procvičovat gramatiku a diskutovat o tématech jako jsou záliby, aktuální události ale i hlubší duchovní témata. Naše vyučovací metoda vám pomůže mluvit o svých zkušenostech, pokládat otázky a mluvit plynuleji.

Kurz bude zaměřen na konverzaci. 

Naše lektorka Amy pochází z Fort Wayne, které se nachází v Indianě v USA. Studovala matematiku a pedagogiku na univerzitě ve státě Ohio. S manželem Andrewem se v roce 2013 přestěhovali do České republiky a líbí se jim v Praze. Její zábavou je chodit na výlety a procházet hradní zříceniny. Jako učitelka oceňuje atmosféru, ve které se lidé cítí v bezpečí a která umožňuje, aby lidé zkusili mluvit anglicky. 

Jaký kurz nabízíme?

ANGLIČTINA - konverzační skupina - přihlašte se na kurz přes níže uvedený formulář

  • Místo: Kulturní a rodinné centrum Barrandov - Záhorského 886/4
  • Čas: pondělí 16:30 - 17:30 
  • Úroveň: konverzační skupina
  • Kurz je bezplatný

Přihláška na kurz 

Vyplněním přihlášky potvrzujete, že jste se seznámil/a s informacemi o zpracování osobních údajů pro účastníky starší 16 let nebo s informacemi o zpracování osobních údajů pro účastníky mladší 16 let.Máte nějaké otázky nebo doplnění? Neváhejte se na nás obrátit: englishinbarrandov@seznam.cz

Zájemcům o kurzy angličtiny rádi zašleme informace ke kurzům angličtiny. Prosíme zájemce o kurzy angličtiny, aby potvrdili zájem o zasílání novinek o našich akcích na Barrandově a na Smíchově přes webovou stránku: www.barrandov.webnode.cz/l/novinky     

Lekce efektivní angličtiny organizuje Církev bratrská na Praze 5

Církev bratrská v Praze 5
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!